Leden 2010

Olympie 29.1.

29. ledna 2010 v 20:21 | werushka |  My diary
Dneska nic zvláštního. Wstáwala jsem o půl dewáté. Pak jsem šla do obchodu a došla jsem domů a už sem nakopla Pc.!! .... :-D Byla jsem na něm do 11 hodin. Pak se wzbudil brácha a šel za mnou si zahrát hru tak sme hráli až do 12 hodin. Asi o 12:15 hod. se chystal někam odjet, a já se hho zeptala : kam jedeš a on jedu s kamošama do kina na Sherlocka holmese. Já jsem taky jela pryč jela sem s mamčou do Brna do Olympie seřídit lyzhe a něco si koupit. .... Doufala jsem zhe narazím na ňaký pěkný rifle a najednou jsem našla fialowé rifle a koupila jsem si je. Ještě w Ann Christine tt pěkný tričko, ketrý sme si chtěli koupit s Jeffem. já uzh ho mám ale jestli hh bude mít tak to ještě nwm.....x) ...Dojela jsem šťastná zhe jsem si je koupilaáá..!! Jinak sem dojela uklidila barák a šla sem k tw. Díwala sem se na Angel a pak 2 díly po sobě Simpsonowi..x) xDD..! Chtěla sem se díwat na Factor strachu :-) .. , ale taťka mě to wypnul a já sem skončila u Pc kde jinde bych taky měla bejt... x( ale zase je doblý zhe sem aspon mohla napsat tentok článek.. x) ppá Werushka♥♥♥

28/1 wyswědčení

29. ledna 2010 v 10:22 | werushka |  My diary
Jako každý den sem ráno jela do školý. Ale jela sem jenom na 4 hodiny. První hodinu sme měli matiku, druhou hodinu český jazyk sloh, a 3 sme měli tělocvik..Na tu 4 hodinu sme šli na sál se díwat na wyhodnocowani Superstár..xDD :-) ..a takhle tt dopadlo..

První 3 místa: a ještě účinkující: 1)Eva Borovičková-Láska na 100 let
2)Pavlína Hornová-Angels
3)Michaela Marková-nechtěla zpíwat

1)Michal Dufek- 4 písničky

2)Míša Turková-nechtěla zpíwat

3)Kamila Ondrová-ZafukanéPak sme se wrátili do třídy a p.u. furt něco říkala o nasem prospěchu.. , hlawne měla připomínky k těm cc mají 2 z chování nebo ředditelskou dutku. Potom nám dala výýzo a uzh sme šli na zastávku.


JJ. .a omlouwám se za zpoždění tohoto článku ♥ ♥Werushka ♥ ♥

Kino-Den, který se nedá zapomenout

27. ledna 2010 v 21:17 | werushka |  My diary
Dneska we školý klasika nic moc. Z fyziky sme se ulili, protože sme jeli s p.u. Čermákovou do kina na Alvin a Chipmunkové 2. Čekali sme na bus a pak sme nasedli do vlaku a jeli do Brna. V Brně sme šli do Sparkysu :-D pro děti obchod, měli tam ůžasný kwásný srdíčka na valentýn z takowyho zwlastniho materiálu. Potom sme se mohli jít podíwat s ♥ ♥ ♥ Polli a s Jeffem♥ ♥ ♥ do Ann Christine, měli tam krásný tričko a tak sme si řekli že si ho asi někdy společně koupíme a wemem si ho taky společně do školé.. ....Následně jsme už mířili k Velkýmu Špalíčku. Tam jsme si koupili lístky. P.u. pak řekla máte rozchod od 14:15 do 14:45 hodin... tak jsme ji poslechli a hned sme s holkama zamířily do C&A. Wšechny jsme si wzali fialové pěkné košile do kabinky a Polli uzh wytáhla swůj foťák a uzh fotila

Tohle je jedna z nich:

Jenže jsme se podíwali na čas a bylo za 5 min. 14:45 hod. tak sme se oblíkly a ještě sme se jednou wyfotily u zrcadla ..

Už jsme se blížily ke kinu. Šly jsme si ještě koupit každá velkou pepsi a dohromady velký popcorn. Pak už sme usedali na svá místa v sále a čekali až to začne. Holky pak šli na WC a já jsem držela popcorn. Pak se vrátily a už jeli ukázky filmů já sem se chtěla napít a pohnula sem s nohou a popcorn uzh byl wysypanej na zemi... s Pollino sme to uklizeli tak cc bylo na sedačce se dalo zpatky do kyblika s popcornem a cc bylo na zemi sme shrnuly na zem pod sedadla.. :-DStalo se tt hned na začátku takže sme u půlky už neměli popcorn.. !!
Takhle tt wypadalo pod tema sedadlama:
Pak jsme rychle trtaly na WC a jak sme už chtěli jít z WC tak jsem si spletla dweře a místo toho, abych šla wen tak jsem vešla do místnosti pro personál..:-D xDD z toho sem taky nemohla...!xDD .. No pak sme se uzh oblíkli a šli na wlak. Cestou jsme ale na wšecko mysleli a řechtali se jeste tomu aji na nadrazi a we wlaku. Jak sme dosli na hl. nádraží tak sme se podíwali kdy tt jede a zjistili sme zhe mame jeste 10 min. Tak sme si šli koupit pizzu a šli na nástupiště. Už jel wlak a p.u. nemohla najít lístek tak sme nastoupili sami a pak tam za nama přišla. Jeli sme wlakem až do Sokolnic a nastoupili na autobus a jeli sme domů.
Tenhle wýlet se mi náramně líbil, nikdy na tt nezapomenu cc sme dneska prožili za srandu... Aji holkam se tt libilo ...
To je wše další článek až zítra zatím pá ♥ ♥ ♥ ♥ Werushka ♥ ♥ ♥ ♥