Říjen 2009

Smajlíci

29. října 2009 v 19:31

MUMIE

KOSTKY


animovaný GIF
obrázkový GIF
welcomky pokracowani welkych

29. října 2009 v 16:29

Pokračování

welcomky 2

29. října 2009 v 15:45

Menší welcomky!!
Welcomky

29. října 2009 v 15:38
Kdo má rád růžovou můžhe si sem dat tenhle třeba např: Barbie

tenhle je taky moc krásný pokud máte zájem stahujte.!

Fialová tu mám ráda ůžasná barwička .

Něco o nich

29. října 2009 v 14:38 Nightwish
Kariéra: Myšlenka z rodu Nightwish vznikla v červenci 1996,o půlnoci, když Tuomas seděl s přáteli u táboráku. První tři písně byly zaznamenány mezi říjnem a prosincem 1996.Tehdy měla skupina 3 členy:Tuomase Holopainena(klávesy), Tarju Turunen(zpěv) a Emppu Vuoriena(el.kytara).Jako bubeníka si přibrali Jukku Nevalainena a akustickou kytaru nahradila elektrická kytara. Po pár týdnech cvičení jeli v roce 1997 nahrávet prvních sedm písní, které přidali do debutového alba Angel´s fall first(Andělé padli první).Toto album obsahovalo 12 písní.
V květnu 1997 podepsali Nightwish smlouvu se Spinefarm a Nightwish hráli první koncert v Kitee 31.prosince.Během toho Tarja Dokončila svá studia.Nightwish prodloužili smlouvu a v dubnu 1998 vyšel první klip Carpenter(Tesař).V následujícím roce doplnil skupinu basák Sami Vanska.Během léta vznikli další písně pro další album.V srpnu odjeli do studia,kde nahrávali až do října.13. listopadu Nightwish hráli koncert v Kitee,kde byl zachycen klip Sacrament of Wilderness(Svátost divočiny).Singl vyšel na albu Oceanborne(Zrození oceánu).Teď už jistě všichni víte že basákem už není Sami, ale Marco Tapani Heitala(Zpěv).
V zimě 1998-1999 hráli koncerty všude v okolí Finska,ale až po Jaru byl Oceanborne(CD obsahovalo 10 songů) uvolněný mimo Finsko.Singl Sleeping Sun(Slunce spí),který byl napsán pro zatmění slunce v Německu.Po té byli v Německu uvolněny Walking in the Air(Chození ve vzduchu),Swanheart(Labutí srdce) a Angels fall first.15 000 kopií se stihlo prodat za jediný měsíc.V roce 2002 vystoupily na Master of Metal ve Zlíně! V roce 2006 Tarja odešla ze skupiny.A a nazpívala své CD s názvem Breath from heaven.Které obsahuje 12 písní+přezpívané Walking in the Air.Zbilí členové Nightwish uvažují o tom, že by nové CD (pro které už mají napsané songy)nazpívali bez zpěvačky.V září 2006 proběhl konkurz na novou zpěvaču.A asi si žádnou nevybrali.Slyšela jsem Over the Hill´s and far Away(Nad kopci a daleko),The Kinslayer(Kmenový zabiják)Jak to zpíval jen Marco s klukama.
Nightwish a ocenění:
Nightwish ) získal zlatdostali zlatý disk za album Oceanborn a singly Sacrament of Wilderness,Walking in the Air a Sleeping Sun.Wishmaster(Přát si Mistraý disk.
Styl: Hutné basy a melodický BOMBASTICKÝ sound, zesílený symfonickým orchestrem.Tarja má úžasný operní hlas.
Jejich Sex-appeal a schopnost šokovat: Tarja Skoro pořád zpívá o smrti(-tj. dost děsivé,ale SUPER),skoro pořád je oblečená do černých šatů.Na pódiu dokáže diváky pořadně rozdovádět….Ale zpívání naživo umí skvěle jako na CD.